خانه

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD اطلاعات تماس

گواهی
کیفیت خوب کاغذ چاپ افست برای فروش
کیفیت خوب کاغذ چاپ افست برای فروش
نظرات مشتریان
کاغذ کرافت سفید! محصول بسیار معروف، حمل و نقل سریع، قیمت عالی .... همانطور که گفته شد هیچ مشکلی نیست! با تشکر

—— استفن اسمیت

من کاغذ c1s، محصول عالی و فروش خوب خریدم. مخصوص بسته

—— زوران بویزیک

BMPAPER خدمات خوب ارائه می دهد با ارائه کاغذ با کیفیت خوب و خدمات در زمان آنلاین. همیشه می توانید با آنها تماس بگیرید.

—— حسن آلکارا

چت IM آنلاین در حال حاضر

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

نشانی : NO3766، Huangpu East Road، Huangpu District، Guangzhou City، China
آدرس کارخانه : ساختمان B، پارک صنعتی Jinhao، No.15 Guangshen NorthRoad، Huangpu District، Guangzhou، China
زمان کاری : 9:00-18:00(به وقت پکن)
تلفن کاری : 86--02029051826(زمان کار)   86--13538883291(زمان شاغل)
فکس : 86-20-87836757
تماس با ما :
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
(0 / 3000)

تماس با شخص : Ms. Jane
عنوان شغلی : International trade department
تلفن کاری : 008613538883291
WHATSAPP : +8613538883291
اسکایپ : Janebmpaper
پست الکترونیک : Jane@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Lily
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Lily@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Elibby
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Elibby@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Yisa
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Yisa@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Libby
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Libby@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Lynn
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Lynn@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Lucky
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Lucky@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Nicole
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Nicole@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Daisy
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Daisy@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Sherry
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Sherry@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Michael
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Michael@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Summer
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Summer@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Lin
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Lin@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Wendy
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Wendy@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Cindy
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Cindy@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Lico
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Licole@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Kelly
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Kelly@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Lisa
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Lisa@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Lilium
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Lilium@bmpaper.com
اطلاعات تماس
GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

تماس با شخص: Ms. Jane

تلفن: 86--02029051826

فکس: 86-20-87836757

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)