خانه

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD نمایه شرکت

نمایه شرکت

 

Bmpaper گوانگژو که در سال 2005 تاسیس شده است ، کارخانه پیشرو تولید کاغذ با ISO14001 ، 9001 ، SGS ، FDA FSC ect از سال 2005 است. ما عمدتا کاغذ افست ، کاغذ باند ، کاغذ براق c1s c2s ، کاغذ هنری ، کاغذ مات ، کاغذ نیمکت ، تخته دوبلکس تولید می کنیم ، تخته عاج ، کاغذ پلاتر ، تابلو بوش کرافت ، بوش آزمایشی ، تخته خاکستری ، کاغذ چاپ اخبار ect.

 

چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD نمایه شرکت 0

 

BM Paper ، تاسیس شده در سال 2005 ، یک شرکت با رشد سریع است که تولید و بازاریابی کاغذ و مقوا را ادغام می کند.پس از ده سال تلاش و توسعه ، اکنون ما به یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو مقوا در چین تبدیل شده ایم.ما همیشه با بسیاری از مutesسسات تحقیقاتی قوی در چین رابطه بسیار مهربانانه ای برقرار می کنیم ، از شهرت بالایی در بازار کاغذ و مقوا در داخل و بین المللی برخوردار بوده ایم.

 

 

چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD نمایه شرکت 1چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD نمایه شرکت 2

 

کارخانه ما بر روی فرمول بندی انواع کاغذ و مقوا در چین تمرکز دارد که شامل کاغذ صنعتی ، کاغذ فرهنگی و کاغذ پوشاک است.با کارخانه های تولید حرفه ای ، ما می توانیم کاغذ و مقوا اصلی مانند کاغذ باند سفید ، کاغذ رول جامبو ، کاغذ چاپ افست ، کاغذ بدون چوب بدون روکش ، رول کاغذ خمیر ، کاغذ کرافت سفید ، کاغذ آستر کرافت ، کاغذ هنر براق ، مات را انجام دهیم کاغذ ، تخته دوبلکس روکش دار ، تخته کاغذ خاکستری ، کاغذ lwc ، رول کاغذ پلاتر ، کاغذ هنری C1S ، کاغذ هنری C2S ، مقوا.و غیره محصولاتی که ما تولید می کنیم تقریبا اکثر کارخانه های تولید کاغذ را می توان در چین تولید کرد.ما بسیار حرفه ای هستیم و تجربه کاملی در انواع بسته بندی های حرفه ای کم و کوچک داریم که می تواند برای مشتریانی که مستقیماً به مقدار کمتری نیاز دارند استفاده شود.برخی از مقالات ما در برخی از کشورها بازار را رهبری می کنند.ما قادر به تهیه محصولات خود در انواع بسته بندی با توجه به نیازهای خاص مشتری هستیم.اکنون ما بیش از 50 نوع کاغذ و مقوا تولید می کنیم که به حدود 60 کشور و منطقه در سراسر جهان صادر می شود.

چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD نمایه شرکت 3

 

کاغذهای BM دارای یک بخش حرفه ای خاص هستند که مسئول خدمات برای مشتریان خارج از کشور هستند.کیفیت و خدمات همیشه مهمترین نگرانی در BMpaper است.ما مجموعه کاملی از خدمات ، از جمله داده ها و نمونه ها را ارائه می دهیم که در صورت درخواست در دسترس هستند.

 

ماموریت BM paper: "تمرکز بر جهان سبز ، خدمت به کاغذ و مقوا در سراسر جهان".

اصل ما: "" یکپارچگی را حفظ کنید ، پیش بروید ، به دنیا خدمت کنید ".ما همیشه تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین خدمات و رقابتی ترین قیمت ها را با کالاهای با کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه دهیم.این روشی است که ما به مشتریان و بازار می پردازیم.

 

با توجه به فرصت و فضای کامل ، ما همه مزایای خود را به شما نشان خواهیم داد و اجازه دهید با هم بزرگ شویم.ما معتقدیم که به دلیل اعتماد شما و خدمات عالی ما می توانیم با شرکت محترم شما ارتباط تجاری طولانی مدت و دوستانه برقرار کنیم.


چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD نمایه شرکت 4

 

kraft paper

 

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

  • 2005 BM تاسیس شد
  • 2006 Obtianed ISO14001. همچنین ISO9001 را اعطا کرد.
  • 2007 ایجاد BMteam.
  • 2007 رشد قابل توجهی درآمد 70٪ را به دست آورد، به عنوان یکی از پیشگامان ارائه خدمات ارائه شد
  • 2007 شریک سبز شده است
  • 2008 همچنان در حال توسعه سریع است
img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : مپاپر

تعداد کارمندان : 1000~2000

فروش سالانه : 500-1000million

سال تاسیس : 2005

صادرات کامپیوتر : 30% - 40%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD گواهینامه ها چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD گواهینامه ها چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD گواهینامه ها چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD گواهینامه ها