پیام فرستادن
خانه

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD نمایه شرکت

نمایه شرکت

 

گوانگژو bmpaper که در سال 2005 تاسیس شد، یک کارخانه تولید کاغذ پیشرو با ISO14001، 9001، SGS، FDA FSC و غیره از سال 2005 است. ، تخته عاج، کاغذ پلاتر، تخته خط کرافت، آستر تست، تخته خاکستری، کاغذ چاپ خبری و غیره.

 

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

 

BM Paper که در سال 2005 تأسیس شد، یک شرکت در حال رشد سریع است که تولید و بازاریابی کاغذ و مقوا را ادغام می کند.پس از ده سال تلاش و توسعه، اکنون ما به یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان مقوا پیشرو در چین تبدیل شده ایم.ما همیشه با بسیاری از موسسات تحقیقاتی قوی در چین رابطه بسیار مهربانی داریم، ما از شهرت بالایی در بازار کاغذ و مقوا در داخل و بین‌المللی برخوردار بوده‌ایم.

 

 

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTDGUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

 

تمرکز کارخانه ما بر فرمول‌بندی بیشتر انواع کاغذ و مقوا در چین است که شامل کاغذ صنعتی، کاغذ فرهنگی و کاغذ پوشاک می‌شود.با کارخانه های تولید حرفه ای، ما می توانیم کاغذ و مقوای اصلی مانند کاغذ باند سفید، کاغذ رول جامبو، کاغذ چاپ افست، کاغذ بدون روکش چوب، رول کاغذ چاپ، کاغذ کرافت سفید درجه مواد غذایی، کاغذ کرافت لاینر، کاغذ هنری براق، مات را انجام دهیم. کاغذ، تخته دوبلکس روکش شده، تخته کاغذ خاکستری، کاغذ lwc، رول کاغذ پلاتر، کاغذ هنری C1S، کاغذ هنری C2S، مقوا.و غیره. محصولاتی که ما تولید می کنیم تقریباً اکثر کارخانه های کاغذ را که می توان در چین تولید کرد، پوشش می دهد.ما بسیار حرفه ای هستیم و تجربه کاملی در انواع بسته بندی های حرفه ای کم و کم داریم که می تواند برای مشتریانی که به طور مستقیم به مقدار کمتری نیاز دارند استفاده شود.برخی از مقالات ما در بازار برخی از کشورها پیشرو هستند.ما قادریم محصولات خود را در انواع بسته بندی با توجه به نیازهای خاص مشتری عرضه کنیم.اکنون بیش از 50 نوع کاغذ و مقوا تولید می کنیم که به حدود 60 کشور و منطقه در سراسر جهان صادر می شود.

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

 

کاغذ BM دارای یک بخش حرفه ای ویژه است که مسئول خدمات مشتریان خارجی است.کیفیت و خدمات همیشه مهمترین نگرانی در BMpaper است.ما مجموعه کاملی از خدمات، از جمله داده‌ها و نمونه‌ها را ارائه می‌کنیم که در صورت درخواست در دسترس هستند.

چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD نمایه شرکت 4

ماموریت کاغذ BM: "تمرکز بر دنیای سبز، خدمت به کاغذ و مقوا در سراسر جهان"؛

اصل ما: "صداقت را نگه دارید، به پیش بروید، به جهان خدمت کنید".ما همیشه تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین خدمات و رقابتی ترین قیمت ها را با کالاهای باکیفیت به مشتریان خود ارائه دهیم.این روشی است که ما مشتریان و بازار خود را جذب می کنیم.

چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD نمایه شرکت 5

با توجه به فرصت و فضای کامل، همه مزایای خود را به شما نشان می دهیم و اجازه می دهیم با هم بزرگ شویم.ما معتقدیم که به دلیل اعتماد شما و خدمات عالی ما می توانیم روابط تجاری طولانی مدت و دوستانه با شرکت محترم شما برقرار کنیم.


GUANGZHOU BMPAPER CO LTD

 

GUANGZHOU BMPAPER CO LTD

 

تیم:

 

چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD نمایه شرکت 8

چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD نمایه شرکت 9

 

چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD نمایه شرکت 10

 

چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD نمایه شرکت 11

 

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

 

  • 2005 BM تاسیس شد
  • 2006 دریافت ISO14001.همچنین ISO9001 دریافت کرد.
  • 2007 تاسیس BMteam.
  • سال 2007 به رشد چشمگیر درآمد 70 درصدی دست یافت و به ارائه دهنده خدمات داخلی پیشرو تبدیل شد
  • 2007 به شریک سبز تبدیل شده است.
  • 2008 همچنان به سرعت در حال توسعه است

چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD نمایه شرکت 0

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : مپاپر

تعداد کارمندان : 1000~2000

فروش سالانه : 500-1000million

سال تاسیس : 2005

صادرات کامپیوتر : 30% - 40%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD گواهینامه ها چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD گواهینامه ها چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD گواهینامه ها چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD گواهینامه ها