خانه

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

نمایه شرکت

bmpaper

BM Paper، تاسیس در سال 2005، یک شرکت در حال رشد سریع است که تولید و بازاریابی کاغذ و مقوا را ادغام می کند. پس از ده سال تلاش و توسعه، در حال حاضر ما تبدیل به یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان از مقوا در چین است. ما همیشه با بسیاری از موسسات تحقیقاتی قوی در چین ارتباط بسیار خوبی برقرار می کنیم. ما شهرت خوبی در بازار کاغذ و کاغذ در داخل و خارج از کشور داریم.

کارخانه ما تمرکز ما در فرموله کردن انواع کاغذ و مقوا در چین، که شامل کاغذ صنعتی، مقاله فرهنگی و کاغذ پوشاک. با کارخانه های تولیدی حرفه ای ما می توانیم کاغذ اصلی و کاغذی مانند کاغذ سفید کاغذی، کاغذ رول جومبو، کاغذ چاپ افست، کاغذ بدون چوب بدون کاغذ، کاغذ رول کاغذ، کاغذ کرافت سفید مواد غذایی، کاغذ کرافت کاغذ، کاغذ هنر براق، مات مقاله، تخته دو طرفه پوشش داده شده، هیئت مدیره کاغذی خاکستری، کاغذ LWC، رول کاغذ پلاتر، کاغذ هنر CIS، مقاله هنر C2S، مقوا. و غیره. محصولات ما تولید تقریبا پوشش بسیاری از کارخانه های کاغذی است که می تواند در چین تولید می شود. ما بسیار حرفه ای هستیم و دارای تجربه کامل در انواع مختلف بسته بندی های حرفه ای و کوچک است که می توان برای مشتریانی که مستقیما به مقدار کم نیاز دارند استفاده می شود. برخی از مقالات ما بازار را در برخی از کشورها هدایت می کند. ما قادر به تامین محصولات ما در انواع بسته بندی بسته به شرایط خاص مشتری است. اکنون ما بیش از 50 نوع کاغذ و مقوا را تولید می کنیم که به حدود 60 کشور و منطقه در سراسر جهان صادر می شود.

BM Paper دارای یک اداره تخصصی حرفه ای است که مسئول خدمات مشتریان خارج از کشور است. کیفیت و خدمات همیشه نگرانی بالا در BMpaper است. ما مجموعه ای کامل از خدمات را ارائه می دهیم، از جمله داده ها و نمونه هایی که در صورت درخواست در دسترس هستند.

ماموریت کاغذ BM: "تمرکز بر دنیای سبز، خدمت به کاغذ و کاغذ در سراسر جهان"؛

اصل ما: "حفظ یکپارچگی، پیشبرد صلح، خدمت به جهان". ما همیشه برای ارائه بهترین خدمات و رقابتی ترین قیمت با کالاهای با کیفیت بالا به مشتریان خود تلاش می کنیم. این روش ما مشتریان و بازار را باد می کنیم.

با توجه به شانس و فضای کامل، ما به شما تمام مزایای ما را نشان خواهیم داد و اجازه دهید با هم رشد کنیم. ما اعتقاد داریم که ما می توانیم با توجه به اعتماد شما و خدمات عالی ما، می توانیم رابطه بلند مدت و دوستانه خود را با شرکت محترم ما برقرار کنیم.


مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

  • 2005 BM تاسیس شد
  • 2006 Obtianed ISO14001. همچنین ISO9001 را اعطا کرد.
  • 2007 ایجاد BMteam.
  • 2007 رشد قابل توجهی درآمد 70٪ را به دست آورد، به عنوان یکی از پیشگامان ارائه خدمات ارائه شد
  • 2007 شریک سبز شده است
  • 2008 همچنان در حال توسعه سریع است
GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : مپاپر

تعداد کارمندان : 1000~2000

فروش سالانه : 500-1000million

سال تاسیس : 2005

صادرات کامپیوتر : 30% - 40%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD گواهینامه ها چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD گواهینامه ها چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD گواهینامه ها چین GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD گواهینامه ها